Platba s Apple Pay

Rýchlo, pohodlne,
bezpečne

Využívajte všetky výhody svojej Paylette karty
pomocou Apple Pay.

Čo je potrebné pre platby s Apple Pay

  • Apple zariadenie (iPhone, Apple Watch, iPad, a MacBook s nainštalovanou aktuálnou verziou iOS, watchOS, iPadOS alebo macOS)
  • Kartu Paylette s logom Mastercard
  • Apple ID prihlásenie do Apple zariadenia
  • Nainštalovanú mobilnú aplikáciu Paylette
Pridať kartu s Apple Pay

Ako si pridať kartu Paylette

Pridajte si svoju kartu Paylette s logom Mastercard do Apple Pay. Je to jednoduché.

Pre nastavenie Apple Pay je potrebné pridať vašu kartu Paylette s logom Mastercard do aplikácie Wallet vo vašom iPhone, Apple Watch, alebo inom kompatibilnom zariadení.

iPhone

Otvorte aplikáciu Wallet
a kliknite na znak “+”.

 

Apple Watch

Otvorte aplikáciu Apple Watch vo vašom iPhone a označte “Wallet & Apple Pay”, následne kliknite na “Pridať kreditnú alebo debetnú kartu”.

MacBook

Otvorte si v “Nastaveniach” položku “Wallet & Apple Pay” a vyberte “Pridať kartu”.

iPad

Otvorte si položku “Nastavenia”, kliknite na “Wallet & Apple Pay” a vyberte položku “Pridať kreditnú alebo debetnú kartu”.

Platiť s Apple Pay

Ako platiť s Apple Pay

Apple Pay je najjednoduchší spôsob, ako platiť v obchodoch, v aplikáciách a na internete s vašimi zariadeniami iPhone, Apple Watch, iPad či MacBook.

Face ID

Pre potvrdenie platby pomocou Face ID, 2x stlačte bočné tlačidlo, pozrite sa na displej zariadenia a priložte ho k platobnému terminálu. Počkajte, kým sa na displeji vášho zariadenia nezobrazí “HOTOVO”.

Touch ID

Ak máte iPhone s Touch ID, 2x stlačte tlačidlo “Domov” a pre potvrdenie platby pridržte zariadenie na platobnom terminály so svojím prstom na Touch ID. Počkajte, kým sa na displeji vášho zariadenia nezobrazí “HOTOVO”.

Apple Watch

Na platenie pomocou Apple Watch stlačte 2x bočné tlačidlo a priložte hodinky k terminálu. Počkajte, kým sa na displeji vášho zariadenia nezobrazí “HOTOVO”.

V prípade, že potrebujete pomôcť pri platbe alebo s inštaláciou aplikácie Paylette môžete kontaktovať naše klientské centrum:

tel: +421 2 32 773 773
v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.

Kolegovia vás radi prevedú celým procesom inštalácie a vysvetlia potrebné detaily.

Apple Pay môžete používať všade tam, kde nájdete tieto symboly: